WIELKOPOSTNA ZDRAPKA

Na każdy dzień Wielkiego Postu przygotowaliśmy inspirujące ZADANIE do wykonania. Oto wskazówki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości zdrapki: Każde zadanie ODKRYJ wcześnie rano lub poprzedniego dnia wieczorem, ale nie odkrywaj ich z większym wyprzedzeniem! Bądź HOJNY w wykonywaniu zadań. Sam możesz ustawić sobie poprzeczkę.

Na przykład do zadania „Zjedzcie rodzinny posiłek” minimum: zjedzcie razem, a nie oddzielnie; a poziom wyżej: zorganizuj, przygotuj coś ekstra, zadbaj o wystrój, itp. Nie martw się, gdy wykonanie zadania się nie powiedzie. Zrób następne. A potem WRÓĆ do poprzedniego. ZAPROŚ do zdrapki swoich bliskich i znajomych. Odczytajcie zadania i wyjaśniajcie sobie ich treść. Niektóre zadania są możliwe do wykonania wspólnie.

ZDRAPKA WIELKOPOSTNA - w kruchcie kościoła. Powodzenia...