top of page

Wielkopostne rekolekcje parafialne


Od II Niedzieli Wielkiego Postu (5 marca) w naszej parafii trwały wielkopostne rekolekcje parafialne. Nauki głosił ks. dr Łukasz Wacław SChr, sekretarz generalny Towarzystwa Chrystusowego z Poznania.

Myślą przewodnią głoszonych nauk były słowa św. Jana Pawła II z Listu apostolskiego Novo millennio ineunte: "Chrystusa mamy poznawać, kochać i naśladować".

Rekolekcje zakończyły się w środę 8 marca, wieczorną Mszą św.

Pewną nowością podczas trwania rekolekcji była możliwość obejrzenia trzech odcinków serialu The chosen (Wybrani). W poniedziałek - odc. 1: Wezwałem Cię po imieniu, we wtorek - odc. 2: Szabat, a w środę - odc. 3: Jezus kocha dzieci.

Z serca dziękujemy ks. Łukaszowi za trud przeprowadzenia naszych rekolekcji parafialnych i poprowadzenia nas z Góry Przemienienia do naszej codzienności, która winna być przeniknięta obecnością Chrystusa.


170 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page