top of page

Wprowadzenie Służby Liturgicznej w nowe stopnie

Dzisiaj, tj. 24.09., podczas Mszy Świętej odbyło się uroczyste wprowadzenie dwóch kandydatów Liturgicznej Służby Ołtarza w nowe stopnie posługi ministranckiej. Po homilii z udziałem dzieci kandydaci wyrazili swoją chęć służenia Bogu i swojej wspólnocie parafialnej, po czym ks. Dominik, opiekun Służby Liturgicznej, udzielił im uroczystego błogosławieństwa. DZIĘKUJEMY z serca rodzicom kandydatów za umożliwienie swoim dzieciom dalszej formacji ministranckiej. A ministrantom ŻYCZYMY dużo wytrwałości i zapału w służbie Bogu i ludziom. Króluj nam Chryste!

Wszystkich parafian zachęcamy znowu do modlitwy w intencji naszych wspaniałych ministrantów oraz zapraszamy chętnych do wstąpienia w nasze grono.


53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page