top of page

Wspólna integracja naszych dzieci i młodzieży na Orliku

Ale się działo! Wczoraj, tj. 25.07., odbyła się wspólna integracja naszych wspaniałych dzieci i wspaniałej młodzieży z całej Gminy Dobrzany na Orliku w Dobrzanach. Zgromadziło się w sumie 70 dzieci i młodzieży.

Atrakcje były przeróżne: koszykówka, siatkówka, badminton, przeszkody itd. według życzenia dzieci.


A główną uwagę zwrócił oczywiście turniej piłkarski. 6 drużyn, faza grupowa, półfinały, mecz o 3. miejsce, a wreszcie finał najlepszych drużyn (jak sami siebie nazwali) "Znicz Bytowo" contra "FC Galacticos". Po zaciętej walce wygrał FC Galacticos, którzy byli pod koniec jeszcze poddani próbie w meczu przeciwko drużynie składającej się z sędziów, ks. Dominika i lektorów. Jednak nawet w tym meczu zwyciężyli. Gratulujemy zwycięzcom!!

W przerwach był arbus, lody i inne dobre rzeczy .


A wieczorem dziękowaliśmy dobremu Bogu za ten dzień wraz z służbą liturgiczną z naszej Gminy. Po Mszy św. odbyło się wspólne spotkanie przy dobrych rozmowach, zabawach i pizzy. Dobrze jest być ministrantem!!


DZIĘKUJEMY z serca wszystkim dzieciom, młodzieży za przybycie i wspólną integrację. JAK DOBRZE, JAK JESTEŚMY RAZEM! Dziękujemy rodzicom! Dziękujemy woluntariuszom, naszym niezawodnym sędziom!!90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page