top of page

Wyjazd Liturgicznej Służby Ołtarza do Szczecina

Bycie w Liturgicznej Służbie Ołtarza to z jednej strony obowiązek, formacja i styl życia. Z drugiej jednak strony również wspólnota, zabawa i integracja! Tak dzisiaj, tj. 07.10., odbył się kolejny wyjazd naszej LSO, w którym duża część LSO pojechała razem ze swoim opiekunem, ks. Dominikiem, do Szczecina pociągiem I jak się ukazało dla niektórych była ta pierwsza podróż pociągiem w życiu! Pierwszy cel było długo wyczekiwany centrum trampolin, w którym mogli przy różnych atrakcjach sprawdzić swoje umiejętności sportowe. Po wymarzonym posiłku , udaliśmy się dalej do centrum Szczecina, gdzie najpierw odwiedziliśmy katedrę pw. św. Jakuba. Tam wszyscy po raz pierwszy mogli podziwiać panoramę Szczecina z wieży katedry. To zrobiło wrażenie Po zwiedzaniu części Szczecina było troszkę czasu, aby nawiedzić Galerię, po czym czekała podróż powrotna.

Wszyscy umęczeni, ale zadowoleni i wdzięczności wrócili cali. A najważniejsze jest to, że główny cel wypadu został osiągnięty: WSPÓLNA INTEGRACJA naszych rycerzy Pana! Jak dobrze być ministrantem!

DZIĘKUJEMY rodzicom! DZIĘKUJEMY dzieciom! Oby jak najwięcej! BĄDŹMY RAZEM!

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page