top of page
  • ParafiaDobrzany

ZA NAMI WIECZÓR Z EDITH STEIN
W czwartkowy wieczór (27 czerwca) w Barze Arkada odbył się historyczny, bo pierwszy WIECZÓR TEOLOGICZNY, poświęcony życiu i teologii wspaniałej kobiety Edith Stein. tematyka - geniusz kobiecy, który zgłębiała niestrudzenie święta karmelitanka.
Spotkanie odbyło się w Barze Arkada. Wzięło w nim udział ponad dwadzieścia pań. Po konferencji ks. Rafała na temat istoty kobiecości w ujęciu Edith Stein, odbyła się dyskusja. Bar wypełnił się szybko rozmowami i ciekawymi spostrzeżeniami. Miejmy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie. Jak podkreślały parafianki: są one ważne i potrzebne. Dziękuję wszystkim paniom, które przybyły i postanowiły spędzić ten uroczy wieczór z Edith i we wspólnocie kobiet, dla których wiara to skarb bezcenny.44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page