top of page
  • ParafiaDobrzany

Zakończenie kolędy


26 stycznia zakończyliśmy tegoroczne wizyty duszpasterskie - zwane kolędą - w rodzinach naszej parafii. Kolęda A.D. 2023 była o tyle pożądana, gdyż przecież przez ostatnie 2 lata nie mogliśmy udać się z błogosławieństwem kolędowym z powodu pandemii. Ostatnim domem, gdzie modliliśmy się o Boże błogosławieństwo był nasz Dom Zakonny. W każdym z mieszkań księży modliliśmy się o potrzebne łaski dla prowadzonych dzieł i zadań, jak również w intencji osób, którym posługujemy.

Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyjęli nas podczas kolędy. Dziękujemy za życzliwe rozmowy na różne tematy oraz za gościnę w niejednym domu. Niech Pan Bóg każdemu błogosławi w tym nowym roku 2023.

A z naszych statystyk wynika, że odwiedziliśmy w tym roku 879 rodzin, co stanowi 66,33% wszystkich rodzin mieszkających na terenie parafii.


196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page