• ParafiaDobrzany

Zmiana godzin Mszy św. - od 3 maja


W związku ze zmianą zasad, co do ilości osób, które mogą przebywać jednorazowo w kościele, od przyszłej niedzieli, tj. od 3 maja - nie zmniejszając ilości - ZMIENIAMY GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH.

Msze Święte niedzielne będą o godz.: sobota - godz. 18:00, niedziela - godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

A zatem zmieniają się godziny dwóch Mszy - z 10:00 na 10:30, i z 11:00 na 12:00. Podyktowane jest to tym, żeby mieć swobodę czasową między poszczególnymi godzinami Eucharystii. Proszę sprawdzić na grafikach godziny zamówionych intencji, ponieważ z powodu obostrzeń przyjęliśmy zasadę, że w niedzielę na jednej Mszy Świętej jest tylko jedna intencja. W związku z tym muszą nastąpić odpowiednie przesunięcia.

88 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana