top of page

Święto Służby Liturgicznej

Zima zaskoczyła drogowców - Służbę liturgiczną nie!  W przeddzień uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, święta tytularnego Towarzystwa Chrystusowego, ale i całej Służby Liturgicznej (!), gościliśmy u nas Służbę Liturgicznej z parafii w Chociwlu z ks. Przemysławem Sygułą SChr.

Najpierw rozegraliśmy Mini-turniej w hali sportowej ZSP w Dobrzanach. Choć walka była zacięta, to mecze wygrali nasi wspaniali goście. GRATULUJEMY z serca. Potem nastąpił dalszy ciąg świętowania w salkach - pizza, przekąski, ciasta i wiele innych dobrych rzeczy!

Jednocześnie mogliśmy się dalej integrować, grając w tenisa stołowego, piłkarzyki i spędzając dobrze czas ze sobą. DZIĘKUJEMY rodzicom za pomoc, wszystkim obecnym ministrantom i lektorom! Króluj nam Chryste!61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page