WYPOMINKI ROCZNE

Przez cały rok modlimy się za naszych Drogich Zmarłych w każdy piątek.
O godz. 17.30 jest wyczytanie zmarłych, a później odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. w intencji Zmarłych wspominanych w Wypominkach.

Prosimy o zgłaszanie faktu, jeżeli znajdą się błędy w nazwiskach, czy też imionach.

Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

- I -

* 08.01. * 05.02. * 05.03. * 09.04. * 07.05 * 04.06. * 02.07. *  30.07. * 27.08. * 24.09. * 22.10. *

Z rodziny: SKORB, SKAWIŃSKICH, RYCHTA, GÓRECKICH, KONOPKA i KOZERSKICH;

śp. Antoniego, Mariana i Ryszarda.

Z rodziny: DROZDÓW, KARABINÓW, PYŁYPCZAKÓW, DEREWECKICH, MIKANIKÓW, KARDASIEWICZÓW, RYCHTERÓW, KROPOCZÓW, ŚLIWIŃSKICH, GARBACZEWSKICH, FIEDZIUKÓW, RAJSZLÓW;

śp. Tomasza, Mariusza, Pawła, Marię, Annę, Anielę, Ludwikę i Adama.

Z rodziny: PŁOŃSKICH, GÓRECKICH, SKORUPÓW, DZIELECKICH; śp. Waldemar, Jana, Marię i Kazimierza.

śp. Kunegundę, Krystynę, Wacława GOŹDZIEJEWSKICH; Zofię i Juliana GNATEK; Elżbietę i Mariana TYSIEWICZ; Janinę GULCZYŃSKĄ; Genowefę i Wacława RUDNIK; Celinę i Antoniego OWCZAREK; Stefanię i Stanisławę.

Z rodziny: SOSNOWKICH, KORCZYŃSKICH, SAŁTERNIKÓW, JANUSZEWSKICH, KAŹMIERCZAKÓW, POPIELÓW, TROŚNIAKÓW, GRZYBÓW, MAJCHROWSKICH, SAWKÓW, GBURÓW, HAMELAKÓW, BEŁAJÓW, GLONKÓW, DARMOGRAJÓW, KIŁOCZKÓW, CZAJKA, BACHÓRSKICH, FIEDZIUK i MAZUR;

śp. Annę, Władysława, Marię, Mikołaja, Michalinę, Kazimierza, Teresę, Konrada i Mariana.

Z rodziny: JANUSZEWSKICH, SAŁTERNIKÓW, KAŹMIERCZAKÓW, KORCZYŃSKICH, POPIELÓW, SOSNOWSKICH, TROŚNIAKÓW, CZERWIŃSKICH, DORSZÓW;

śp. Konrada, Teresę, Józefa, Michalinę, ks. Kazimierza, Annę, Władysława i Mariana.

Z rodziny: KAŹMIERCZAKÓW, SAŁTERNIKÓW, JANUSZEWSKICH, SOSNOWSKICH, KORCZYŃSKICH, POPIELÓW, TROŚNIAKÓW, SAWKÓW, GRZYBÓW, RADOMSKICH i WRÓBLEWSKICH;

śp. Mariana, Michalinę, Józefa, ks. Kazimierza, Konrada, Teresę, Annę, Władysława i Józefę.

Z rodziny: WITKOWSKICH, WAWRZYNIAK, WERETYCKI, TOMASZCZENIK i WŁODARCZYK;

śp. Władysławę, Danielę oraz Jana.

Z rodziny: LIPKA i JAREMEK; śp. Romana.

Z rodziny: PLASKACZÓW, RACHOWIECKICH, MULICÓW i WŁÓKÓW.

Z rodziny: TADAJEWSKICH, KORNILUK, DERA, DZIERŻYŃSKICH, SEMENIUK, ŚWIEŻY, KOZACZUK, KOŚCIUCZUK, GIBAS, SZUBICZUK, SZENIUK, KOŁODZIEJ, GREGUŁA, GULAKOWSKICH, LISEWSKICH, DĄBROWSKICH, BEDNARCZYK, FEDORUK, CISOWSKICH, MAZURCZAK i DONIFACYCH;

śp. Henryka, Stanisława, Helenę, Jana, Włodzimierza, Stanisława, Franciszka, Annę, Henryka, Elżbietę i Henrykę.

Z rodziny: KORNILUK, SEMENIUK, KOZACZUK, KOŚCIUCZUK, SZENIUK, HURBAŃCZUK, MAKAREWICZ, KNIGAWKA, JARUCH, JAŃCZAK, MAZURCZAK oraz BRZESZCZ;

śp. Franciszkę, Kazimierza, Władysława, Stanisława, Janinę, Weronikę, Kazimierza, Wiktora, Henryka, Andrzeja, Krzysztofa, Mariannę, Michała, Józefę i Pawła.

Śp. Córkę Renatkę; z rodziny: PLAMOWSKICH, DRABIKÓW, GÓRNIKÓW, BUCZYŃSKICH, BALCEWICZÓW;

Zmarłych Rodziców, Dziadków, Rodziców Chrzestnych z obu stron, sąsiadów i znajomych.

Z rodziny: MULICÓW, FLORKÓW, ŻEJMO, RACHOWIECKICH, SZYLLERÓW, MROZOWSKICH;

śp. Eleonorę, Michała, Adama, Ryszarda, Zdzisława, Mieczysławę, Józefa i Jadwigę.

Z rodziny: KANTORÓW Józefa, Mieczysławę, Wojciecha i Jana, Janinę i Bronisława LABUDÓW.

Z rodziny: KARPIŃSKICH i LATOS;

śp. Janinę, Bartłomieja, Zofię, Marię i Bogdana.

- II -

* 15.01. * 12.02. * 12.03. * 16.04. * 14.05. * 11.06. * 09.07. *  06.08. * 03.09. * 01.10. * 22.10. *

Z rodziny: WILSKICH, DANIŁOWICZÓW, KRUSZYŃSKICH, STOKOWSKICH, GÓRBSKICH i JABŁOŃSKICH;

śp. Anię, Bożenkę, Janinę i Krystynę.

Z rodziny: BRZEZIŃSKICH, KRZYŻAK, WINCZ, OPRYSZ­KO, BĄK, SEREDYŃSKICH, DZIWIŃSKICH, MAKOWSKICH, ŻESZOTO;

śp. Teresę, Edmunda, Marię, Tadeusza, Jerzego, Henryka, Krzysztofa, Agnieszkę, Dziadków z obu stron, Halinę.

Z rodziny: BARTOŃ, WRĄBEL, PRZYBYŁA, GĄGAŁA, NISIO, ZAWIDZKICH, POZNAŃSKICH, TRYK, FILIP, BOLESŁAWSKICH, SĘK, PIEKARSKICH i PIERŚCIONEK;

śp. Krystynę, Czesława, Tadeusza i Agnieszkę.

Z rodziny: GŁOWACKICH, KWINTAL, KAWA i DĘBSKICH.

Z rodziny: IWASIECZKO, AŚCIŁOWICZ, GROCHALSKICH, SOSNA, ZABŁOCKICH, FALUTA, DENISIUK, BAZIOR, ŻYŁCZYŃSKICH, DROZDOWSKICH i WÓJCIKIEWICZ.

Z rodziny: RYCHTÓW, FIEDZIUKÓW, KARDASIEWICZÓW, SIKORÓW i GARBACZEWSKICH;

śp. Mariana, Jana, Mariana, Ryszarda, Krzysztofa, Jerzego, Zofię, Mariana, Lucjana i Mariana.

Z rodziny: TOBIASZ, GAPIŃSKICH, KONTOWICZÓW, ZDOBYSZ, KAMIŃSKICH i DZIEWIŃSKICH.

Z rodziny: DOMIAN, HAMELAK, CAŁKA i JARMOWSKICH;

śp. Adama, Karolinę, Marię, Tadeusza i Michała.

Z rodziny: WOJTKUN, GŁOĆKO, MULICA, ŁAPKOWSKICH, BERNACKICH, GAJEWSKICH, ZUBOWICZ, BALCEWICZ i BUCZYŃSKICH;

śp. Bogusławę, Jana, Janinę, Stanisława, Jadwigę, Bronisławę, Bronisława i Jana.

Z rodziny: CZAJKOWSKICH i SZAJNÓW;

śp. Marię, Edwarda i Waldemara.

Z rodziny: POPKÓW, JÓŹWIAKÓW, NOWAKÓW i CHMIELAKÓW.

Z rodziny: PALÓW, KOZIEŁÓW i ŁYSKAWÓW.

Z rodziny: GRZEGÓŁKA, DOMAŃSKICH, PARADOWSKICH, GUTKOWSKICH i LIPIŃSKICH;

śp. Bożenę, Natalię, Stanisława, Juliana i Józefę, Pelagię i Edmunda.

Z rodziny: KOŚCIŃSKICH, MACHLAJÓW, BORCZYKÓW, PIETKIEWICZ, RADZYŃSKICH I GOERSTÓW.

Z rodziny: ŚLIWIŃSKICH, DROZDÓW, RYCHTERÓW, KARDASIEWICZÓW, ZAWADZKICH, GRYGLEWICZÓW;

śp. Marię PYŁYPCZAK, Justynę DEREWECKĄ, Jerzego LISIECKIEGO i ks. Adama THORA.

Z rodziny: BOJKOWSKICH, KASZCZYŃSKICH, GOCH, KLEKIEL, PŁOŃSKICH, SZUMSKICH i RACHOWIAKÓW;

śp. Mariana KAŹMIERCZAKA, Ewę CZAJKĘ, s. Beatę, ks. Andrzeja, Janinę, Jana, Tomasza, Wandę, Teresę i Genowefę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

- III -

* 22.01. * 19.02. * 19.03. * 23.04. * 21.05. * 18.06. * 16.07. * 13.08. * 10.09. * 08.10. * 29.10. *

Z rodziny: KRZYŻAK, MAKOWSKICH, BRZEZIŃSKICH, OPRYSZKÓW, BODNAR, ADAMIAK, SZCZĘSNYCH i WIŃCZÓW;

śp. Kazimierę, Kazimierza, Stefanię i Leonarda.

Z rodziny: SKROCKICH, OLESZKIEWICZÓW, RADOMSKICH, TURBIAKÓW i SŁAWKÓW;

śp. Józefę, Marię, Wojciecha i Tadeusza.

Z rodziny: PŁOŃSKICH, JUSZKIEWICZ, BOJKOWSKICH, OLSZYNÓW, SZULIMÓW, CZAJÓW i JANOWICZÓW;

śp. Leokadię, Katarzynę, Marię, Jana, Janinę, Bronisława, Teresę, Henrykę, Irenę i Michała.

Z rodziny: CZESZEJKO, LEOŃCZUK, KOWALSKICH, WIŚNIEWSKICH i KOWALCZYK;

śp. Aleksandrę, Józefa, Marię, Krystynę, Andrzeja i Eugeniusza.

Z rodziny: ULRYCHÓW, WOJCIECHOWSKICH, STEFANOWSKICH, NASIEŃCZUKÓW, WIDEROWSKICH i SUDNIKÓW;

śp. Krystynę i Bronisława DONIFACYCH.

Z rodziny: ĆWIERTNIA, BURCZAK, RYTWIŃSKICH, ULRYCH, DONIFACY, NASIEŃCZUKÓW, SUDNIKÓW i WIDEROWSKICH.

Z rodziny KOZERSKICH; śp. Janinę, Tadeusza i Krystynę.

Z rodziny: LISOWSKICH i KOPIŃSKICH;

śp. Jadwigę, Antoniego, Czesława i Edwarda.

Z rodziny: KĄDZIELA i NARÓG;

śp. Aleksandrę, Bolesława, Piotra i Edwarda.

Z rodziny SUSZCZEWICZ;

śp. Antoniego, Romana, Aleksandrę i Władysława.

Z rodziny: KRAWCZYK, KOŁODZIEJ, PIERZCHAŁA, TOMASZCZENIK, STASZAK, GWIAZDA, POTRZEBOWSKICH, CZAJKA, BONISŁAWSKICH, WIŚNIEWSKICH, RUMIŃSKICH, WIELKOPOLAN, BODNAR, PIETRYSZAK, NAWROCKICH, SZUMIŃSKICH, SZYMANIK i KUPRACZ;

śp. Janinę, Adama, Paulinę, Krzysztofa, Mariannę, Michała, Józefa i Kazimierza.

Z rodziny CHAROWSKICH: Andrzeja, Nadzieję, Ryszarda i Stefana; RUDZKICH: Andrzeja i Zofię; TYRKAŁA: Marię i Michała, Olgę SAWICKĄ.

Z rodziny: FERENC, GARGASEWICZ, BOJKO, PIELICHOWSKICH, KWAŚNIEWSKICH, NOWAK, DZIRBA, SZAJKIEWICZ, STOLARCZYK, MATUSZEWSKICH;

śp. Zuzannę, Janinę Alinę, Stanisława, Ksenię i Pawła; dusze w czyśćcu cierpiące.

Z rodziny: SZAFRAŃSKICH, PIGUŁA, CHMIELOWSKICH, BRZOZOWSKICH, SZCZĘSNYCH, KRZYŻAK, BRZEZIŃSKICH, KOŹBIAŁ, GIBAS, GNIEWKOWSKICH, SZYMCZAK, DOBROWOLSKICH, RYTWIŃSKICH, ŻOŁĄDKOWSKICH, POŚWIATA, CHOMIAK, CZEREPANIAK, CYSEK, WIĄCEK, IWULSKICH, LUTYŃSKICH, TERKA, ALEKSIUN i SOBOL;

Dusze w czyśćcu cierpiące.

Z rodziny: FARFUS, NARKOWICZ, MICHALSKICH, NOWAK, MATULA, WICHŁACZ i DUL; śp. Edytę i Józefa.

Z rodziny: NARÓG, KĄDZIELA, LISOWSKICH, JEZIORSKICH, SADOWSKICH i IDASZAK;

śp. Edwarda, Piotra, Czesława; zmarłych kapłanów.

- IV -

* 29.01. * 26.02. * 26.03. * 30.04. * 28.05. * 25.06. * 23.07. *  20.08. * 17.09. * 15.10. * 29.10. *

Zmarłe członkinie z Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej;

śp. ks. Bronisława MATYSZCZAKA i zmarłych kapłanów.

Z rodziny: ARCISZÓW, SOKOŁOWSKICH i SOSNÓW;

śp. Piotra, Annę i Wandzię.

Z rodziny: SUROWIEC, MARCINKIEWICZ, WAWRZYNIAKÓW, ANTCZAKÓW, DOBROWOLSKICH, KUBIŃSKICH, HRYCAJ, JASTROWICZ, ŁONYSZYN, BAJDÓW, SIANKIEWICZ, WIECZOREK, TRACZÓW, PTAKÓW i URBANIAKÓW;

śp. Tadeusza, Jadwigę, Bolesława, Marię, Czesława, Andrzeja, Bronisławę, Michała, Katarzynę i Anastazję; dusze w czyśćcu cierpiące.

Z rodziny: BYKOWSKICH, SZCZYGIELSKICH, DROZDÓW i CHROBAK;

śp. Przemysława, Tomasza, Andrzeja, Janinę i Bożenę.

Z rodziny: TOMCZAK, TOMASZCZENIK, PROCYK, WOJNA, BUCZKOWSKICH, MISIORNYCH, MIZERA, KAŹMIERCZAK, LECH, KOŚ, PIERZCHAŁA, WIŚNIEWSKICH, KRAWCZYK, SZMYTŁO i KIŁOCZKO;

śp. Edmunda, Katarzynę i Stanisława.

Z rodziny: KŁOS, WILCZYŃSKICH, CZENCZAK, DOLINIEC, STĘPIEŃ, WATKOWSKICH i DOLIŃSKICH;

śp. Teodorę, Krzysztofa, Antoninę, Stanisława, Benedykta, Floriana, Janinę, Czesława, Mariannę i Andrzeja.

Z rodziny: DZIEKIEWICZÓW, BYLEWSKICH, ZALEWSKICH, KUCHARSKICH, ŁATAŚ, GOŁAWSKICH, FLEJTERSKICH i zmarłych księży z naszej parafii.

Męża, synów i całą rodzinę TRZCIŃSKICH, ĆWIEKÓW, RAŹNYCH, SZCZYGIELSKICH, WOŹNIAKÓW, TYLAKÓW, CIESIELSKICH, ROSNOWSKICH, WIECZORKÓW i dusze w czyśćcu cierpiące.

Z rodziny: CZERKAWSKICH, BYKOWSKICH i PROŚCIAKÓW;

śp. Ernesta.

Z rodziny: PIETRYSZAK, RUCIŃSKICH, BOJCZUK i WOŁOSZYN; śp. Grzegorza i Kazimierza.

Z rodziny: WIECKICH, BIŃKOWSKICH i WOŹNIAKÓW.

śp. Władysława i Annę, Jana i Aleksandrę.

Z rodziny: DROZDÓW, PYŁYPCZAKÓW, DEREWECKICH, RYCHTERÓW, KARABINÓW, ŚLIWIŃSKICH, MIKANIKÓW;

ks. Adama, Eustachego, Marka, Mariusza, Tomasza, Marię, Janinę.

Z rodziny: RUDAWSKICH, WÓJCICKICH, KACZMARCZYKÓW, ŚWIETLICKICH, KUPKÓW, KASZCZYŃSKICH.

Z rodziny: SADKIEWICZ, NOWOCIEŃ, ŻMIJEWSKICH, BUŁHAK, USZKIEWICZ, EJDOROWICZ;

śp. Apolinarego, Józefa, Marię, Wandę.

Z rodziny: KOZIOŁÓW, WSZOŁKÓW, DZIADZIÓW, KALETÓW, BRYŁA;

ks. Aleksandra Mroczka, ks. Czesława Muszyńskiego.

Z rodziny: DRZAZGA, DRAB, BAKALARZ;

śp. Dariusza i Stanisławę.

 

Z rodziny: DZIEKIEWICZ, JÓŹWIAK, TRACZ, WAWRZYNIECKICH;

śp. Karolinę Tomaszczenik, Andrzeja Wojtasik, Janinę Blok, Jana Salwin, Zygmunta Waszak, Krystynę Zielkowską.

Z rodziny: KAPCEWICZ, KODZIK, MACULEWICZ, SZEWCZYK, JĘDRASIK, ZALEWSKICH;

śp. Salomeę, Antoniego, Krystynę, Waldemara, Jolantę, Jerzego.

Z rodziny: TARKOWSKICH, WIECZYŃSKICH, ZAKURZEWSKICH, WŁODKOWSKICH, WYKROTKA, BACHOR, WENT, ZALEWSKICH, SŁOWIŃSKICH, SZKLAJEW, STRZELECKICH, DOLINIEC, CZENCZAK;

śp. mamę Franciszkę, tatę Stanisława, męża Leona.

Z rodziny GIBAS; zmarłych dziadków; z rodziny: GÓRNYCH, WIKLIŃSKICH, JAŻĘBIÓW, CZERWIŃSKICH;

śp. Wiktorię, Rozalię, Helenę, Annę.

Z rodziny: RUMIŃSKICH, PERDUBIŃSKICH, ILNICKICH, KUCHARSKICH, PALENICA;

śp. Danutę SUDNIK, Emilię ZBOIŃSKĄ, Stanisławę WIŚNIEWSKĄ, Eugeniusza STANKIEWICZA, Jana BLINKIEWICZA, Krystynę GABORY, Krystynę BANASZEWSKĄ.

Z rodziny: KOWALCZYK, DANIŁOWICZ, KUZIA, MACIOCHA, SZMANIA, KURDZIEL;

śp. Zofię, Kunegundę, Juliana, Józefę, Józefa, Agnieszkę, Jana, Antoniego, Zofię.