top of page

1. dzień Triduum


We wtorek, 26 września rozpoczęliśmy TRIDUUM, przygotowujące nas do naszego odpustu parafialnego ku czci św. Michała Archanioła. Najpierw zawierzyliśmy czas przygotowania Panu Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie. Następnie została odprawiona uroczysta Msza św. z nauką pod przewodnictwem ks. Andrzeja w asyście licznie zebranej naszej Służby Liturgicznej.

Po Mszy można było nabyć "Dobrzańskie Aniołki" - pamiątkę tegorocznego odpustu, które rozprowadzała LSO. Środki uzyskane tą drogą zostaną przeznaczone na działalność LSO. Przy tej okazji można było już podziwiać wystawę z niezwykłymi pracami artystycznymi "Konkursu anielskiego". Po Mszy odbyła się projekcja filmu pt. "Zobacz Anioła" o naszym Świętym Patronie.


89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page