top of page

2. dzień Triduum


W kolejnym dniu naszego Triduum (27 września - środa) do przygotowania do odpustu parafialnego włączyliśmy aktywnie dzieci. Najpierw ks. Dominik na salce przy plebani poprowadził dla nich krótką katechezę o św. Michale Archaniale, a potem dzieci - przy pomocy Mam na czele z p. Ingą - wykonywały swoje własne Aniołki. Było przy tym wiele radości i zabawy, a przede wszystkim wszechstronnej nauki i zdobywania różnych umiejętności.

Z kolei w kościele o godz. 17.00 rozpoczęła się tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu. Po adoracji, zakończonej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, została odprawiona Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Dominik. Na Eucharystii były obecne dzieci ze swoimi Mamami oraz liczna LSO z Dobrzan, ale też i z naszych filii.

27 września obchodzimy - co pięknie wpisuje się w nasze odpustowe przygotowanie - rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego.

Kościół:

Salka:


74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page