top of page

3. dzień Triduum

Zaktualizowano: 29 wrz 2023


We wspomnienie św. Wacława, męczennika przeżyliśmy trzeci dzień naszych przygotowań do odpustu parafialnego.

O godz. 18.00 została odprawiona Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Grzegorz. Na podstawie czytań z dnia - a szczególnie Ewangelii - oraz biografii św. Wacława ukazał on, jak bardzo potrzebny jest nam wszystkim św. Michał Archanioł. Zło bowiem robi wszystko, żeby odciągnąć człowieka od zbawienia. Podczas Eucharystii w 3 dniu Triduum oprawę muzyczną zapewnił zespół parafialny Mika'el.

Tego dnia nie było tradycyjnej adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, ale za to po Mszy św. odbył się "Anielski Wieczór Chwały". Śpiew prowadził Mika'el.

Dziękujemy wszystkim za obecność, modlitwę i duchowe trwanie w oczekiwaniu na odpust parafialny.


124 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page