Bal wszystkich świętych

26 października, we wtorkowe popołudnie w sali gimnastycznej dobrzańskiej szkoły odbył się Bal Wszystkich Świętych "Pod świętym aniołem". Mieliśmy wspaniałych gości: świętych i święte z nieba, a to dzięki przebraniu naszych dzieci. Na początku była Msza św. - ulubiona modlitwa wszystkich Świętych a już po niej zabawa, radość i uśmiech na twarzach uczestników. Dzieciaki mogły między innymi sprawdzić swoją wiedzę w quizie biblijnym i religijnym.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Krystynie Bugajnej za użyczenie sali gimnastycznej. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie: paniom Annie Reformat, Annie Poniżnik, Emilii Koczot, Annie Siemasz i panu Łukaszowi Morozikowi. Dziękujemy także młodzieży klas starszych: Martynie, Danielowi, Dorocie, Pawłowi, Amelce i Oliwii.