top of page

Bal Wszystkich Świętych

"Jeżeli kiedykolwiek się zastanawialiście, jak to jest być w niebie - to właśnie TAK!"

W wielu miejscowościach na stałe w wigilię Uroczystości Wszystkich Świetych, tj. 31 października w harmonogram wydarzeń jest wpisany "Bal Wszystkich Świętych". Odbył się on również w naszej parafii. Dzięki życzliwości Dyrekcji szkoły w Dobrzanach (Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach) dzieci zgromadziły się w czasie lekcji w dwóch grupach: nasze wspaniałe przedszkolaki oraz klasy 1-3. Wydarzeniem były zainteresowani również inni uczniowie szkoły. W sumie na "Balu" zgromadziło się ponad 200 dzieci! Były tańce, śpiewy, konkurencje, słodkości oraz puszczany w niebo różaniec.

DZIĘKUJEMY z serca wszystkim, którzy w różny sposób zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie tego niezwykłego wydarzenia! DZIĘKUJEMY Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom, p. Indze i p. Łukaszowi, Rodzicom, a nade wszystko wspaniałym dzieciom!


72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page