top of page

Jasełka A.D. 2024

Zaktualizowano: 15 sty

Choć liturgiczny okres Bożego Narodzenie powoli dobiega końca, to ciągle trwamy jeszcze w radości z przyjścia naszego Zbawiciela na świat. Stąd 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego dzieci z całej naszej gminy wystąpiły w jasełkach z Małym Księciem pt. "...żeby w Twoim sercu narodziła się Miłość". Tym razem jasełka były odgrywane w kościele w Dobrzanach, a pierwsze ich przedstawienie odbyło się na terenie naszej szkoły podstawowej. Jasełka zostały przygotowane przez ks. Dominika i p. Łukasza.

Dziękujemy Rodzicom za wszelkie wsparcie oraz dziękujemy wszystkim tym, którzy w różny sposób pomogli w tym przedsięwzięciu!

A przede wszystkim dziękujemy dzieciom i młodzieży za zaangażowanie i wysiłek w świetne nauczenie się ról!

Nagranie: Z. Dzielecki


98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page