top of page

Kajaki i rowery z LSO


W piątek po Bożym Ciele (09.06.2023) wraz z ks. Proboszczem i ks. Łukaszem, LSO z Dobrzan i naszych filii udaliśmy się do Chociwla na kajaki i rowery. Dzieki gościnności ks. proboszcza Tadeusza przeżyliśmy wspaniały dzień.

Najpierw była modlitwa, a następnie część LSO wybrała się z ks. Łukaszem na przejażdżkę rowerową wokół jeziora, a część z ks. Proboszczem, p. Andrzejem (tatą Oli) oraz z Szymonem (starszym lektorem) zwodowali kajaki i wyruszyli na podbój jeziora, przylegającego praktycznie do terenu kościelnego. Po powrocie z objazdu rowerowego ministranci udali się na pyszne lody. Następnie było ognisko i pieczenie kiełbasek... a ponieważ był to piątek, więc poprosiliśmy ks. prob. Tadeusza o dyspensę, którą otrzymaliśmy pod warunkiem, że musieliśmy zrobić dobry uczynek.

Ponieważ kajaki cieszyły się dużym powodzeniem - nawet u tych, którzy wsiedli do nich pierwszy raz - zwodowaliśmy je po raz drugi i po raz drugi ruszyliśmy na jezioro. Na zakończenie spotkania zaśpiewaliśmy Adasiowi 100 lat, gdyż jutro obchodzi swoje urodziny.

Dziękujemy i napewno kiedyś znów skorzystamy z tego pięknego miejsca.


237 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page