top of page

Kolejne Msze dożynkowe: Sierakowo, Ognica, Odargowo i Kozy

Zaktualizowano: 5 wrz 2023


Dzisiejszy dzień - 2 września - był bogaty w różne wydarzenia w naszej parafii.

Z racji pierwszej soboty miesiąca rozpoczęliśmy tradycyjnie od nabożeństwa wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00 i Mszy Świętej o godz 9.00.

Później odbyła się pierwsza zbiórka naszej Liturgicznej Służby Ołtarza w tym roku formacyjnym - pierwsza również w tej formie, bo zgromadziła ministrantów z całej naszej parafii, również z naszych filii.

Po południu natomiast kontynuowaliśmy "sezon dożynkowy" - aż w czterech miejscowościach odbyły się Msze św dziękczynne: w Sierakowie, gdzie przewodniczył ks. Dominik; w Ognicy, gdzie przewodniczył ks. Proboszcz; w Odargowie, gdzie przewodniczył ks. Grzegorz oraz w Kozach, gdzie przewodniczył ks. Andrzej. Po Mszach w świetlicach (albo na dworze z racji pięknej pogody) sołtysi zorganizowali poczęstunek dla mieszkańców sołectw.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie na poszczególne Msze dożynkowe, w których dziękowaliśmy dobremu Bogu za plony, którymi nas w tym roku obdarzył.

Odargowo:

Sierakowo:

Ognica:


206 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page