top of page

Kolejne Spotkanie Formacyjne Młodych "Góra Tabor" w Myśliborzu

W dniach od 8-9 grudnia br. odbyło się kolejny Spotkanie Formacyjne Młodych "Góra Tabor" w Myśliborzu, jednak pierwsze w tym rodzaju. Nie tylko ze względu na długość spotkania (bo z noclegiem), ale jak to jest już w tradycji "rodziny spotkań SFM-u" było to spotkanie wigilijne. Przyjechało w sumie ok. 60 młodzieży z różnych parafii Chrystusowców. Z naszej parafii pojechała również liczna grupa młodzieży wraz z ks. Grzegorzem oraz ks. Dominikiem. Rozpoczęliśmy Mszą Święta i adoracją w piątek.

 W sobotę skoro świt śpiewaliśmy Godzinki oraz przeżyliśmy Mszę roratną. W dalszym ciągu był czas zarówno na modlitwę, formację, jak i integrację. Spotkanie zakończyliśmy wigilią, na której mogliśmy połamać się opłatkiem.

Dziękujemy organizatorom za to spotkanie, rodzicom oraz naszej ukochanej młodzieży.60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page