top of page

Pielgrzymka dziękczynna dzieci pierwszokomunijnych

Zaktualizowano: 4 cze

Niemalże 2 tygodnie temu (w sobotę 18 maja) nasze dzieci z klas 3 przyjęły po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swojego serca. Natomiast w poniedziałek 3 czerwca udały się wraz z ks. Dominikiem i rodzicami oraz najbliższymi do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna, żeby podziękować za dar Pierwszej Komunii Świętej.

🔸 Pielgrzymka ta była wyjątkowa, bowiem po raz pierwszy spotkały się dzieci pierwszokomunijne z parafii prowadzonych przez księży Chrystusowców, żeby wspólnie podziękować Jezusowi za ten Dar. Obecne były dzieci z Goleniowa, Chociwla i nasze z Dobrzan.

🔸 Szczytem spotkanie była Eucharystia, której przewodniczył ks. Bohdan Prysiażnyi, tegoroczny neoprezbiter, a homilię wygłosił kustosz Sanktuarium.

🔸 Poza tym był czas na zwiedzanie, modlitwę, zabawę i integrację.74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page