top of page

Pierwsza Komunia Święta

Zaktualizowano: 3 cze

W sobotę, 18 maja odbyła się w naszej parafii piękna i podniosła uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca przyjęło 32 dzieci. Uroczystość przebiegła w dwóch grupach - o godz. 10.00 klasa III a, natomiast o godz. 12.00 - kl. III b. Przewodniczył ks. Proboszcz, a ks. Dominik - który przygotowywał dzieci na to wydarzenie - wygłosił do nich i zebranych gości kazanie, a także czuwał nad przebiegiem całej liturgii. Podczas Eucharystii grał i śpiewał zespół muzyczny ze Stargardu.

Tegorocznym "darem ołtarza" dzieci i rodziców jest piękny, drewniany pulpit pod ewangeliarz.

Dzień wcześniej, bo w sobotę, 17 maja, dzieci również po raz pierwszy przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania.

Zdjęcia zostały wykonane przez: Martyna i Rafał


3a


3b


1107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page