top of page

Remont dachu na plebani


Z początkiem lipca rozpoczął się długo wyczekiwany i konieczny remont dachu na plebani od strony południowej. Dach, który wcześniej pokryty był dachówką, był w złym stanie do tego stopnia, że poważnie przeciekał w kilku miejscach. Żadne doraźne naprawy nie przynosiły skutku. Ostatecznie zdecydowano się na wymianę dachówki na blachodachówkę. Prace zakończyły się 20 lipca i dokonano wymiany 240 m2 dachu oraz naprawiono kominy, wymieniono na nowe włazy oraz stopnie kominowe, założono prawie na całości gąsiory oraz nowe odgromniki. Na drugiej zaś części dachu dokonano tymczasowych napraw dachu i rynien.

Dziękujemy p. Jackowi z pracownikami za przeprowadzenie fachowych robót. Panu Bogu dziękujemy za bezpieczny czas prac, bo przecież były to prace na wysokości.

Poniżej fotorelacja z przebiegu remontu, a raczej z efektu wykonanych prac.


215 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page