top of page

SFM w Chociwlu

Dnia 11 maja br. odbyło się kolejne Spotkanie Formacyjne Młodych, tym razem u naszych sąsiadów w Chociwlu. W wydarzeniu brało udziało ok. 100 młodzieży z różnych parafii Chrystusowców z Pomorza Zachodniego: Brojc, Szczecina (Podjuchy oraz Zdroje), Stargardu (par. Chrystusa Króla), Pyrzyc, gospodarze z Chociwla oraz kilkanaście młodzieży z naszej parafii wraz z ks. Grzegorzem oraz ks. Dominikiem.

Po nabożeństwie i możliwości spowiedzi była Msza, której przewodniczył ks. Sebastian, a homilię wygłosił ks. Roman

 Potem krótka przerwa i konferencja, po niej wyczekiwany turniej siatkówki. Walka była zacięta, poziom niezwykły, a jeszcze większa radość. Nasza młodzieży wykazała się również piękną grą! Wszystko zakończyło się wspólnym ogniskiem.

Już dziś zapraszamy na Góra Tabor w Mórkowie k. Leszna, która odbędzie się 24.06 - 28.0645 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page