top of page

Spotkanie Formacyjne Młodych


Za nami drugie Spotkanie Formacyjne Młodych przygotowujące do czerwcowej Góry Tabor!😇

Wielkopostny Dzień Skupienia zgromadził u nas, w Dobrzanach 75 uczestników wraz z duszpasterzami z parafii Chrystusowców 😇 Rozpoczęliśmy modlitwą oraz poczęstunkiem, a następnie ks. Sebastian Stawierej - powołaniowiec - wygłosił konferencję pt. „Jak mówić o Bogu w dzisiejszym świecie”. 🙏 Po konferencji była praca w grupach, której z kolei tematem było „ŻYCIE”, ze względu na przypadającą wczoraj Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.🙏Z tej też okazji, podczas wieczornej Mszy św. była okazja do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego! 👣 Kolejny punkt programu: obiad… ale jaki obiad! 🥟 Dziękujemy za tak pyszne wzmocnienie naszych ciał, dzięki któremu mogliśmy wyruszyć w dalszą drogę… Drogę Krzyżową, w czasie której pogoda nas bardzo zaskoczyła… słońce, deszcz, piękna tęcza, a później… burza, ulewa i grad! Ale wszystko jest po coś… 🙏 Adoracja Najświętszego Sakramentu - czas na ogrzanie swoich serc ❤️🔥 Rachunek sumienia, spowiedź, uwielbienie i śpiew🙏 Na koniec najważniejszy punkt programu… Msza święta, której przewodniczył Wikariusz Generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej - ks. Bogusław Burgat! Podziękowania pragniemy skierować do tych, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia! Dziękujemy Wam za ten wspólny czas! Niech przyniesie dobre owoce! 😇🙏 …do zobaczenia 13 maja w Brojcach!🙌


125 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

X Góra Tabor Junior

Już po raz 10. odbyła się w 15.06. "Góra Tabor Junior", tym razem w Marszewie k. Goleniowa. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 dzieci z piętnastu parafii prowadzonych przez księży chrystusowców: ze

Σχόλια


bottom of page