top of page
  • ParafiaDobrzany

Urodziny i imieniny ks. Proboszcza


Wrzesień to miesiąc, gdy lato przechodzi w jesień. To także miesiąc, gdy przeżywamy dzień odpustu parafialnego, ale także dni, gdy ks. Proboszcz świętuje swoje osobiste uroczystości (dzień urodzin i dzień imienin).

W liturgiczne wspomnienie św. o. Pio ks. Proboszcz odprawił wieczorną Mszę, jako imieninową. Kazanie z okazji imienin wygłosił ks. Sebastian, który niedawno objął po rocznej pracy w Dobrzanach nową funkcję - duszpasterza Referatu Powołań.

Po Mszy św. była okazja, aby parafianie złożyli solenizantowi życzenia.

Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim za modlitwę, składane życzenia i życzliwość, które były wyrażane nie tylko w tym dniu. Niech Pan Bóg każdemu za okazane dobro hojnie wynagrodzi.

95 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page