top of page
  • ParafiaDobrzany

Wielkopostne rekolekcje parafialne


Tydzień wcześniej odbyły się rekolekcje dla dzieci, a teraz nadeszła kolej na pozostałą część parafii. Wielkopostne rekolekcje parafialne zostały przeprowadzone w dniach 20-23 marca 2022 r. Prowadził je ks. Marcin Stefanik, chrystusowiec, który od niedawna pracuje w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

Głównym tematem rekolekcji była modlitwa, jako moja osobista relacja z Paniem Bogiem.

Oprócz nauk rekolekcyjnych w kościele podczas Mszy św. (w niedzielę według stałego grafiku, a w tygodniu o godz. 9.00 i godz. 18.00) parafianie mogli uczestniczyć: w poniedziałek w Drodze Krzyżowej, we wtorek w różańcu za zmarłymi (który odmówiliśmy na cmentarzu), a w środę w różańcu za rodziny. Codziennie była również okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu już od godz. 17.00.


129 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page