top of page

Wyjazd do Wolina - 24.08.

Zaktualizowano: 25 sie 2023


Dzisiaj, 24 sierpnia, odbyła się kolejna akcja duszpasterska dla dzieci i młodzieży - i coraz bardziej się o tym przekonujemy, jak wspaniałe dzieci i młodzieży mamy, w których warto inwestować czas i siły.

W dobrym nastroju i przy pięknej pogodzie udaliśmy się do Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie. Na miejscu była gra terenowa, podczas której poszczególne grupy musiały zdobyć runy słowiańskie po wykonaniu różnych warsztatów historycznych (strzelanie z łuku, filcowanie, pieczenie podpłomyków, formowanie z gliny i wiele innych). Przy okazji warsztatów dzieci próbowały różne przekąski. Po ukończeniu gier były pyszne kiełbasy z grila, zabawy na "historycznym" placu zabaw, zwiedzania starych chat i wiele innych atrakcji... No i oczywiście sklep z pamiątkami - bez tego wyjazd byłby nieważny!

Dzieci zadowolone, opiekunowie zmęczeni - więc dzień udany! Oby jak najwięcej takich chwil! BĄDŹMY RAZEM!
57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page