Ogłoszenia duszpasterskie na 21 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego - 21 maja 2023 -

1. Zapraszamy w dalszym ciągu na śpiew Litanii Loretańskiej, codziennie o godz. 17.45.

2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Przypominamy, że zgodnie z Przykazaniem Kościelnym jesteśmy zobowiązani, aby „przynajmniej raz w roku w czasie wielkanocnym Komunię świętą przyjąć” – oczywiście po wcześniejszej spowiedzi świętej.

W najbliższą sobotę, tj. 27 maja, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego.

3. Zapraszamy chętnych do wyjazdu na Lednicę, 3 czerwca. Zapisy do jutra, tj. do poniedziałku, 22 maja przyjmuje ks. Łukasz.

4. OPS i Caritas informują, że został przedłużony czas przyjmowania zgłoszeń na wydawanie żywności. Obecnie wszyscy chętni proszeni są, aby zgłosili się do OPS-u do 16 czerwca. Równocześnie zostały zmienione progi kwalifikujące kogoś do odbioru żywności – obecnie wynoszą one: 1) dla osób samotnie gospodarujących – 1 823,60 zł, 2) dla osób w rodzinie – 1 410,00 zł.

5. Dzisiejszą tacę przeznaczymy na inwestycję. Za ofiary z serca dziękujemy.

6. INTENCJE.

273 wyświetlenia0 komentarzy