Ogłoszenia duszpasterskie na 26 listopada

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

- 26 listopada 2023 -

1. Dzisiejsza niedziela kończy kolejny Rok Liturgiczny, a zarazem ta dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest tytularnym świętem chrystusowców i sióstr misjonarek.

Przyszła niedziela będzie już 1. Niedzielą Adwentu.

2. Do czwartku włącznie modlimy się jeszcze za zmarłych w Wypominkach listopadowych.

3. W czwartek będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to zarazem dzień imienin ks. Andrzeja. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Tradycyjnie w piątek księża udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające na godz. 8.00, a później na Mszę św. o godz. 9.00.

5. Z racji wyjazdu ks. Dominika z dziećmi pierwszokomunijnymi, w najbliższą niedzielę w Szadzku nie będzie Mszy św. o godz. 9.00. Niedzielna Msza św. w Szadzku wyjątkowo będzie w sobotę o godz. 18.00.

6. Od przyszłej niedzieli Caritas będzie rozprowadzał świece wigilijne oraz torby miłosierdzia. W sposób szczególny zachęcamy do zabierania toreb i napełniania ich różnymi produktami, by potem w okolicach świąt Caritas mógł je roznieść dla potrzebujących.

Również od przyszłej niedzieli będzie można nabywać opłatki na stół wigilijny.

7. Na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 4 180 zł. Z serca za te ofiary dziękujemy.

Równocześnie informujemy, że przy wyjściu została postawiona skarbona, do której można składać ofiary na energię za ogrzewanie kościoła.

8. INTENCJE.

9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. MARIOLA FRĄCKIEWICZ z Szadzka. R.i.P.